KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15774299
nr 1577 4299
Etsningar
2 st, kolorerade, Tyskland. Bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:21:42
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)